Як вам така ситуація: ви повертаєтеся з відпочинку, засмаглі і веселі, а двері в вашу квартиру відкрита і “все, що нажито непосильною працею”, зникло. Жах, навіть думати про таке не хочеться … А злодії, тим часом, не дрімають. Тому відлучаючись з дому, особливо надовго, ви повинні докласти деякі зусилля, спрямовані на збереження вашого майна. Зауважимо відразу, що установка броньованих дверей з десятком замків абсолютно не захищає ваше житло від проникнення.

Навіть вважається, що наворочені двері, навпаки, залучають зловмисників, видаючи забезпеченість господарів. Найнадійніший спосіб захисту вашої квартири – установка охоронної сигналізації. Послуга ця, насправді, не така вже й дорога. І якщо вам є що втрачати, то без сигналізації вам не обійтися. Якщо збираєтеся надовго виїхати, то особливо не роїться про свої плани серед малознайомих людей. Квартирні злодії майже завжди працюють “за наводкою”. По можливості попросіть когось із родичів пожити у вашій квартирі на час відсутності. Ну або, принаймні, частіше туди навідуватися. Також попросіть кого-небудь регулярно забирати вашу кореспонденцію. Переповнений поштову скриньку – вірна ознака відсутності господарів. І ні в якому разі не залишайте ключ від дверей десь під килимком. Ваша “свята простота” – знахідка для зловмисника. Їдучи, залиште включеним радіо і світло в передпокої.

Загалом, всіляко створюйте ефект своєї присутності. Всі цінні речі і гроші необхідно ретельно заховати. Причому не просто покласти в шафу, а саме заховати подалі. А краще занесіть все цінне на зберігання в банківський осередок. Є ще один непрямий спосіб захисту від злодіїв – страхування майна. Подумки прикиньте, що ви можете втратити, і тоді страховий внесок здасться вам не таким вже й великим.